ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Ringed Blauw - Short - 3 sets (9 stuk)
Productomschrijving
Aluminium dartshafts jailbird blauw short.
De abcdarts aluminium darts shafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De jailbird shafts zijn identiek aan de harrows tiger shafts.
De abcdarts aluminium darts shafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De jailbird shafts zijn identiek aan de harrows tiger shafts.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210024 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 18 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| Schachthoogte | 3.5 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 8719322210432 |
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Ringed Blauw - Short - 3 sets (9 stuk) kost € 9,95. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,78. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.