ABC Darts - Dartpijlen professioneel 80% - Golden Eye 901 - 23 gram
Productomschrijving
Set professionele dartpijlen. Ideaal voor de wedstrijddarter, maar ook voor recreatief niveau. Set dartpijlen wordt compleet geleverd met aluminium dartshafts en extra stevige abcdarts dartflights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 19090123 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
| EAN | 8719322210937 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Dartpijlen professioneel 80% - Golden Eye 901 - 23 gram kost € 49,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,76 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.