Productomschrijving
Perfecte bescherming: deze surround vangt verschillende darts rondom het dartbord op. Zo weet je zeker dat de muur en de pijlen niet beschadigen als je het dartbord mist. Kwaliteit - De Dartboard Surround is gemaakt van duurzaam en sterk materiaal. Past op ieder dartbord: Door de omlijsting is ieder Sisal dartbord dat voldoet aan de officiële wedstrijdafmetingen eenvoudig vast te klemmen. Duurzaam: Dankzij de hoge dichtheid en het sterke materiaal gaat deze Dartsurround extra lang mee.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| EAN | 6097422246271 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De Dartbord surround ring - 1850Gms - Rood kost € 132,95.
Het gemiddelde voor surroundringen ligt op € 75,23.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.