Productomschrijving
Deze darthoek dartshafts zijn speciaal ontworpen voor regelmatig en professioneel gebruik.
De lengte van de dart shafts is 34 milimeter.
In deze set zitten 30 stuks dartshafts en 30 stuks veerringetjes en 1 setje darthoek flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart/grijs |
| Materiaal | Nylon |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 63 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 34 mm |
| Product lengte | 34 mm |
| Schachthoogte | 3.4 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Darthoek zwarte dart shafts| 10 sets (30 stuks) |Short | + 10 sets (30 stuks) veerringen + 1 set darthoek flights kost € 9,99.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.