Dartkast bruin (incl. dartbord en 2 sets 18gr darts)
Productomschrijving
Show jouw dartskills op dit mooie dartbord van het bekende Longfield Darts. Het bord hangt in een afsluitbare cabinet en danzkij de zes bijgeleverde pijlen kun jij direct beginnen met darten. Ook worden er een krijtje en wisser bijgeleverd zodat jij de scores kunt bijhouden. Win jij alle potjes?
Specificaties:
Kleur: Bruin, rood, groen, creme Geslacht: unisex Materiaal: sisal, staal, hout Afmetingen: 40 x 60 x 15 cm (L x B x H)Inhoud:
1 Dartbord met cabinet 1 Krijtje 1 Wisser 3 Blauwe pijlen 3 Rode pijlenSpecificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 10410 g |
Productinformatie
| Kleur | bruin |
| Verpakkingsinhoud | Engelhart dart cabinet met pijlen. Show jouw dartskills op dit mooie dartbord van het bekende Engelhart. Het bord hangt in een afsluitbare cabinet en danzkij de zes bijgeleverde pijlen kun jij direct beginnen met darten. Ook worden een krijtje en wis |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8716096017625 |
| Merk | Longfield Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 065016 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Dartkabinet opties | Inclusief dartbord |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 526 mm |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 663 mm |
EAN
| EAN | 8716096017625 |
Prijsvergelijking dartkabinetten
De Dartkast bruin (incl. dartbord en 2 sets 18gr darts) kost € 69,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 80,89 voor dartkabinetten. Dartkabinetten zijn beschikbaar vanaf € 24,95. Bekijk alle dartkabinetten.