Productomschrijving
3 sets dartflights geel 100 micron (zeer sterke kwaliteit) – plus - 3 sets nylon zwarte shafts in de maat medium Totaal 18 pcs
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | DDVG |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 18 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Darts Set - Dartset - 3 sets V dartflights en 3 sets nylon shafts - 18 pcs - Geel kost € 10,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.