Productomschrijving
Designa Carpet Dart Mat - Non Slip Back - 290cm x 80cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Polyester |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 5057270187752 |
| Merk | Design |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MAT37 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartmatten
De Dartsmat - Checkout - 2 afmetingen - Designa kost € 52,00.
Het gemiddelde voor dartmatten ligt op € 44,71.
Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99.
Bekijk alle dartmatten.