Data Economy brass steeltip dartpijlen 24 gram
Productomschrijving
Set van drie Data Economy dartpijlen met een gewicht van 24 gram. De Data Economy brass steeltip dartpijlen zijn ideale dartpijlen voor de beginnende darter. De voordelige dartpijlen zijn ook zeer geschikt om eens een ander gewicht uit te proberen.
Specificaties:
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Koper |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Data |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.69 cm |
| Product hoogte | 5.08 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 11.3 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 8719956784675 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Data Economy brass steeltip dartpijlen 24 gram kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.