Dragon Darts zwarte - dart shafts - 10 sets (30 stuks) - Inbetween - darts shafts - plus 10 sets (30 stuks) veerringen
Productomschrijving
Met deze sets kun je direct beginnen met zowel recreatief als professioneel darten. Deze dartshafts zijn speciaal ontworpen voor regelmatig en professioneel gebruik. Dit is dezelfde kwaliteit dartshaft als wat je op TV ziet bij darters als Michael van Gerwen en andere grote namen.
De lengte van de dart shafts is 41 milimeter.
In deze set zitten maarliefst 30 stuks dartshafts. Kortom, veel dartplezier.
Hier krijg je ook nog eens 10 sets (30 stuks) veerringetjes bij waardoor de flights vele malen beter op de dart shafts blijven zitten.
De lengte van de dart shafts is 41 milimeter.
In deze set zitten maarliefst 30 stuks dartshafts. Kortom, veel dartplezier.
Hier krijg je ook nog eens 10 sets (30 stuks) veerringetjes bij waardoor de flights vele malen beter op de dart shafts blijven zitten.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | dd10int+ |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 4.10 cm |
| Product lengte | 0.50 cm |
| Schachthoogte | 4.1 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
EAN
| EAN | 8720289558048 |
Prijsvergelijking shafts
De Dragon Darts zwarte - dart shafts - 10 sets (30 stuks) - Inbetween - darts shafts - plus 10 sets (30 stuks) veerringen kost € 12,99. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,77. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.