Productomschrijving
Maak een duurzame keuze met de sterke aluminium shafts van Faver. Aluminium shafts zijn aanzienlijk sterker dan plastic, waardoor ze langer meegaan.
De aluminium darts shafts zijn voorzien van een speciaal gaatje waarmee je de shaft nog beter op de barrel van de dartpijl vast kunt schroeven.
Kenmerken:
duurzame aluminium shafts lengte 5.5 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 53AH-SLV |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Plesmanstraat 4, 4143 HL, Leerdam |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Schachthoogte | 5.5 cm |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 112 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Faver Dart Shafts - Aluminium - 3 Stuks - Zilver - 5.5 cm kost € 4,02.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.