Naar inhoud
Productomschrijving
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 3.50 cm |
| Product breedte | 2.80 cm |
| Product hoogte | 1.30 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 13 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 15 mm |
EAN
Meer van Firsttee
Vergelijkbare producten