Productomschrijving
Dit hulpmiddel is zo ontworpen dat je je elleboog recht houdt in je backswing. Wanneer je elleboog teveel gebogen wordt, zal je een klik horen en weet je precies waar je bij je volgende swing op moet letten!
Elleboog correctie
Zowel voor links als rechtshandigen
Correctiegeluid "Tik-Tok"
Ademend materiaal
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 115 cm |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
EAN