FIXING BRACKET FOR DARTBOARD
Productomschrijving
Longfield ophangset
Een dartbord hoort natuurlijk stevig en veilig aan de muur te hangen. Ga niet rommelen met spijkers maar gebruik deze originele ophangset van Longfield. Geschikt voor ieder dartbord zodat je veilig jouw pijltjes kunt gaan gooien.
Specificaties:
Kleur: zilver/zwart
Geslacht: unisex
Materiaal: kunststof/staal
Inhoud:
1 Ophangset
Een dartbord hoort natuurlijk stevig en veilig aan de muur te hangen. Ga niet rommelen met spijkers maar gebruik deze originele ophangset van Longfield. Geschikt voor ieder dartbord zodat je veilig jouw pijltjes kunt gaan gooien.
Specificaties:
Kleur: zilver/zwart
Geslacht: unisex
Materiaal: kunststof/staal
Inhoud:
1 Ophangset
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
Productinformatie
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8716096011579 |
| Merk | Longfield Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 060479 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 45 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 56 mm |
EAN
| EAN | 8716096011579 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De FIXING BRACKET FOR DARTBOARD kost € 4,29. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,52 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlbeschermers.