WINMAU - Michael van Gerwen MvG Medium Groen en Zwart - 1 set per verpakking (in totaal 3 Dart schachten)
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Groen
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Winmau
Shaft Afmetingen:
Short
35 mm
Medium
46 mm
Let op!: Opgegeven lengte van de Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design Shafts is gemeten exclusief schroefdraad.
Winmau Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design Shafts shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | groen |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7100207 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Schachthoogte | 4.6 cm |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking lengte | 12.5 cm |
EAN
| EAN | 5023231012654 |
Prijsvergelijking shafts
De WINMAU - Michael van Gerwen MvG Medium Groen en Zwart - 1 set per verpakking (in totaal 3 Dart schachten) kost € 6,40. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.