Productomschrijving
Dart shafts assortiment 30 stuks diverse soorten en maten 10 set
Diverse materialen, kleuren en maten shafts, zodat U naar hartelust kun experimenteren wat het beste voor U is.
De levering kan afwijken van de afbeelding. Levering afhankelijk van de beschikbaarheid
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Diverse kleuren |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | Gepa sh assortiment |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Schachthoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Dart shafts assortiment 30 stuks diverse soorten en maten 10 set kost € 11,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.