Winmau - Dart Shafts - Prism Force Black
Beoordeling:
(2,8/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Shafts
- Uiterlijk 2 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7020201 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 5023231008343 |
Prijsvergelijking shafts
De Winmau - Dart Shafts - Prism Force Black kost € 3,20. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



