Golfbal marker cadeau set - Driedelig - Inclusief cadeaudoos - Pitchfork/Golfbalmarker/Clip - Reparatie Green - Golfbal marker - Putten & Putterslijn - Greenmarker - Golfballen - Golfaccesoires - Golftrainingsmaterialen - Golfcadeau
Productomschrijving
Op zoek naar een cadeau of iets leuk voor jezelf? Dan is deze golfset het perfecte cadeau voor jou. Het cadeau bestaat uit een pitchfork, golfbalmarker en een clip waardoor je de marker kan bevestigen aan je handschoen of pet. Het is een complete set en een must have voor iedere golfer. Zoals te zien op de foto komt de set in een prachtig zwart cadeaudoosje geleverd. Haal je cadeau snel in huis en bestel hem gelijk!
Inhoud cadeauset
Pitchfork Golfbalmarker clip bevestigingSpecificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 0 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 117 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Golfbal marker set - Driedelig |
Model
| Kleur | Zilver |
Materiaal
| Materiaal | Metaal |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Tuinbouwveilingweg 5 > 4814RP Breda |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
EAN
| EAN | 6150537373345 |
Meer van The Friendly Swede