Golfbal marker Clip - Magnetische houder - Bevestiging voor Pet - Putten & Putterslijn - Ball marker - Greenmarker - Bal markeren - Marker Golfbal - Golfbalmarker - Golfballen - Golfaccesoires - Golftrainingsmaterialen
Productomschrijving
Dit is de ideale clip voor uw golfbalmarker. De Clip is magnetisch waardoor uw metalen marker er gemakkelijk aan bevestigd wordt. Deze clip kunt u bevestigen aan uw Pet. Echte uitvinding voor de fanatieke golfer, haal hem nu in huis!
Kenmerken:
Magnetische clip Komt zonder marker Deze kunt u apart of als set bij ons bestellenSpecificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 3 cm |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 6 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Golfbalmarker Clip |
Model
| Kleur | Zilver |
Materiaal
| Materiaal | Metaal |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Tuinbouwveilingweg 5 > 4814RP Breda |
| Verpakking breedte | 72 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
EAN
| EAN | 6097736766731 |