Productomschrijving
Alleen te gebruiken met de Harrows Clic Shafts. Rubberen ringetjes om losdraaien te verminderen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 9145436963534 |
| Merk | Harrows |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 6 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.5 cm |
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De "Harrows Clic System ""o"" rings Set à 6 stuks" kost € 3,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 12,00 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.