Productomschrijving
Harrows Aluminium Shaft Darts Extra Short
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Schachthoogte | 2.8 cm |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 111 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De ALUMINIUM SHAFT EXTRA SHORT kost € 4,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.