Jonotoys Dartbord Met Klittenband 4-delig 36 Cm
Productomschrijving
Jonotoys dartbord met klittenband
Uren speelplezier met dit leuke dartbord! In plaats van scherpe dartpijlen is dit bord gemaakt met klittenband zodat de ballen eraan blijven plakken. Met wie ga jij de strijd aan?
Specificaties:
Geslacht: junior
Kleur: wit, blauw. geel. rood
Diameter: 36 cm
Materiaal: klittenband, textiel
Leeftijd: vanaf 3 jaar
Inhoud:
1 Dartbord
3 Ballen
Uren speelplezier met dit leuke dartbord! In plaats van scherpe dartpijlen is dit bord gemaakt met klittenband zodat de ballen eraan blijven plakken. Met wie ga jij de strijd aan?
Specificaties:
Geslacht: junior
Kleur: wit, blauw. geel. rood
Diameter: 36 cm
Materiaal: klittenband, textiel
Leeftijd: vanaf 3 jaar
Inhoud:
1 Dartbord
3 Ballen
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 36 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9805 |
| EAN | 8718546590856 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type dartbord | Klittenband |
| Verpakking breedte | 378 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 415 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Verpakkingsinhoud | dartbord met 3 ballen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718546590856 |
Prijsvergelijking dartborden
De Jonotoys Dartbord Met Klittenband 4-delig 36 Cm kost € 12,25. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.