€ 31,20
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dartbord Pro 501, Chinees sisal, bull zonder kram, ronde draad
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 065004C |
| EAN | 8716096004724 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 461 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 463 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.66 kg |
| Verpakkingsinhoud | Longfield dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Longfield Dartbord Pro 501 Sisal kost € 31,20.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,39 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.