Productomschrijving
Longfield Softtip Dartpijlen voor elk softip dartbord.
3 volledige softip pijlen in hard plastic case.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Longfield |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 060633 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11.20 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Product lengte | 21.40 cm |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Longfield Softtip Dartpijlen kost € 11,25.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.