Dartpijlen - Blister - 15 g
Productomschrijving
Bij deze bestelling ontvangt u Flights USA
Wilt u de Nederlandse of Engelse Dan mag u ons een e-mail sturen met u keuze
Let wel op is op!
Wilt u de Nederlandse of Engelse Dan mag u ons een e-mail sturen met u keuze
Let wel op is op!
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 15 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20256 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 105 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 241 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
EAN
| EAN | 8711866202560 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Dartpijlen - Blister - 15 g kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.