WINMAU - Barbarian: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g
Beoordeling:
(4,0/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: Stainless Steel
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
55.90 mm
8.00 mm
22 gram
50.80 mm
9.00 mm
24 gram
53.30 mm
9.00 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: Winmau Prism Force Shafts en Winmau Prism Alpha Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2302-22 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 1.60 cm |
| Product lengte | 20.50 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231009166 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Barbarian: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g kost € 23,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,31 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



