Target 975 Ultra Marine 10 97,5% Soft Tip - Dartpijlen - 18 Gram
Productomschrijving
Target 975 Ultra Marine 10 97,5% Soft Tip:
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 97,5% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Zilver
Target 975 Ultra Marine 10 97,5% Soft Tip Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 K-Flex Blue Short, 6 Target Conversion Points, 1 Swiss Key Hanger en een Target Takoma Ultra Marine Case
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210331 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 8 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
EAN
| EAN | 5050807083756 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target 975 Ultra Marine 10 97,5% Soft Tip - Dartpijlen - 18 Gram kost € 279,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,92. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.