KOTO Dart Sharpener Round
Merk: KOTO, bekijk ook andere KOTO Dartpijlbeschermers
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
KOTO Dart Sharpener Round
Maak je dartpijlen weer scherp met deze handige ronde slijpsteen. Met scherpe dartpunten blijven je dartpijlen beter in het bord zitten. Daarnaast zorgt dit voor een langere levensduur van je dartbord.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
Productinformatie
| EAN | 8719407094797 |
| Merk | KOTO darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KD8200680 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Habraken 1205, 5507 TB, Veldhoven, Nederland |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719407094797 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De KOTO Dart Sharpener Round kost € 10,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,89 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.



