Target Slot Lock Ring Colors
Productomschrijving
Deze Target Slot Lock Ring Colors zijn speciaal voor Slot Lock Flights zodat je flight minder snel loskomt van je dartshaft. Een slot lock flight kun je van elke flight maken. Je hebt hiervoor een flight punch machine nodig.
Kleur: Blauw, zwart, rood, goud
Verpakkingsinhoud: 3 Stuks
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5050807017348 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 108121 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807017348 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Target Slot Lock Ring Colors kost € 5,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.