- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
KOTO Pro Dart Point Silver
De KOTO Pro Dart Point Silver dartpunten zijn standaard dartpunten die gebruikt worden in de meeste dartpijlen. Met een repointer tool zijn de punten van steeltip dartpijlen makkelijk te wisselen.
Deze KOTO Pro Dart Point Silver dartpunten zijn verkrijgbaar in verschillende maten.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | KD8200410 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Habraken 1205, 5507 TB, Veldhoven, Nederland |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719407094520 |
Prijsvergelijking tips
De KOTO Pro Dart Point Silver kost € 10,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,11 voor tips. Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53. Bekijk alle tips.



