Target Onyx Point 32/36mm
Productomschrijving
De Target Onyx Points hebben gefreesde zeshoeken waardoor de punten goed in het bord blijven zitten. De punten zijn ook ideaal voor darters die de vingers op de punt houden tijdens het gooien.
Verkrijgbaar in twee varianten:
32 mm 36 mm[[VIDEO]]
[[VIDEO]]
[[VIDEO]]
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100010 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807032464 |
Prijsvergelijking tips
De Target Onyx Point 32/36mm kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,79 voor tips. Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53. Bekijk alle tips.