€ 10,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
KOTO Soft Tip Dart Points White
Merk: KOTO
Verpakkingsinhoud: 12 stuks
Type: 2BA
25 mm
Deze KOTO Soft Tip Dart Points White passen op nagenoeg alle Soft Tip Dartpijlen (2BA). De KOTO Soft Tip Dart Points zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Wit |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | KD8200710 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Habraken 1205, 5507 TB, Veldhoven, Nederland |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
EAN
| EAN | 8719407094827 |
Prijsvergelijking tips
De KOTO Soft Tip Dart Points White kost € 10,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,09 voor tips. Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53. Bekijk alle tips.



