KOTO Supreme Brass Darts, GiftSet, 23 Gram SteelDarts Met Stahl Spitzen, Messing Dartpijl Met Steeltips, 2 DartSets, 6 Dartpijl, Geschenkverpackung
Productomschrijving
KOTO Supreme Brass Giftset 23 Gram
De KOTO Supreme giftset bestaat uit 2 sets Black Coated Brass darts van 23 gram. Wordt geleverd in een handig opbergdoosje. Heel leuk cadeau voor de beginnende darter.
KOTO Supreme Brass Giftset 23 Gram
Complete set: De KOTO Supreme giftset bestaat uit 2 sets Black Coated Brass darts van 23 gram, 4 sets 100 micron flights, 4 sets black aluminium shafts, 13 O rings, 1 Multi tool en 1 Slijpsteen. Wordt geleverd in een handig opbergdoosje. Perfect voor beginners: De KOTO Supreme Giftset is perfect voor beginnende darter. Dit instapmodel met officiële afmetingen laat je kennis maken met de mooie sport. Unieke grip: De gehele barrels zijn voorzien van een stevige ringgrip die met precisie is gevreesd en zorgen voor een duidelijk textuurgevoel. Deze grip zorgt voor een goede balans waardoor de darts soepel wegvliegt wanneer je deze loslaat. KOTO: Zoek naar 'KOTO' en vind alle King Of The Oche producten. KOTO stijlvol, kwalitatief en betaalbaar!Inhoud:
2 sets Black Coated Brass steeldarts 4 sets 100 micron flights 4 sets black aluminium shafts 12 O rings 1 Multi tool 1 SlijpsteenSpecificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | KOTO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KD1000090 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Habraken 1205, 5507 TB, Veldhoven, Nederland |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
EAN
| EAN | 8719407078971 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De KOTO Supreme Brass Darts, GiftSet, 23 Gram SteelDarts Met Stahl Spitzen, Messing Dartpijl Met Steeltips, 2 DartSets, 6 Dartpijl, Geschenkverpackung kost € 21,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.