Productomschrijving
L-Style Krystal One Clear Black v2 is een stevige lichtgewicht dart case waar je dartpijlen in zijn geheel in kunt opbergen. De case wordt geleverd met een extra verlengstuk zodat je darts met korte of lange shafts kunt opbergen.
Deze case wordt geleverd zonder accessoires.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 4573417062139 |
| Merk | L-style |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KR0151 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 18 mm |
| Verpakking hoogte | 11 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De L-Style Krystal One Clear Black v2 - Dart Case - Darts kost € 27,95.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,65.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.