Jack Daniels Dart Case Slim - White
Productomschrijving
Jack Daniels Dart Case Slim - White
* Dartpijlen niet inbegrepen
* Dartpijlen niet inbegrepen
De Jack Daniels Dart Case Slim - White is een dart case waar een complete set dartpijlen in zijn geheel inpassen. Je hoeft dus niet eerst je flights eraf te halen voordat ze in de dart wallet passen. Daarnaast biedt deze dart wallet ruimte voor extra accessoires die je, achter een afgesloten vakjes kunt opbergen.
Afmetingen Jack Daniels Dart Case Slim - White: 20,5 x 8,2 x 4,4 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 145 g |
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5057270198642 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | W366 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.2 cm |
| Product hoogte | 4.4 cm |
| Product lengte | 20.5 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
| EAN | 5057270198642 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Jack Daniels Dart Case Slim - White kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.