Productomschrijving
L-Style Krystal One N9 Tri Color Blue Hawaii is een stevige lichtgewicht dart case waar je dartpijlen in zijn geheel in kunt opbergen. De case wordt geleverd met een extra verlengstuk zodat je darts met korte of lange shafts kunt opbergen.
Deze case wordt geleverd zonder accessoires.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4573417058842 |
| Merk | L-style |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS351 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 18 mm |
| Verpakking hoogte | 11 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De L-Style Krystal One N9 Tri Color Blue Hawaii - Dart Case kost € 39,95.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,65.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.