Productomschrijving
Lena Professional Dartbord Op zoek naar een kwalitatief goed bord? Dan is het Lena Professional Dartbord een goede keuze. Het Lena Professional Dartbord is gemaakt zeer hoogwaardig sisal en is voorzien van Ultra Thin Wiring. Door deze bedrading is de kans op bouncers zeer klein geworden. Dit dartbord is vergelijkbaar met de Winmau Blade 6 (), alleen een stuk goedkoper en zonder merknaam. Het Lena Professional Dartbord wordt
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LENA.DB.01 |
| EAN | 9503295978616 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Lena Professional Dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Lena Professional Dartbord kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,19 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.