Productomschrijving
_x000D_Kies je favoriete kleur en de gewenste hoeveelheid. Ideaal voor het verzenden van kerstkaarten, wenskaarten en uitnodigingskaarten, maar ook voor wenskaarten en bedankkaarten_x000D_ Voorzien van creatief vormgegeven en individueel versierde kaarten, geven de enveloppen elke ontvanger een bijzonder plezier._x000D_ Papierenveloppen kleur: grafiet-grijs / donkergrijs - gramgewicht: 120 g/m2 - formaat: DIN C6 114 x 162 mm - met natte plakken en rubberen coating, zonder venster_x000D_ Mat oppervlak met heldere kleuren - volledig gekleurd papier: geen verbleken | SERIE kleurrijke van GUSTAV NEUSER_x000D_
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| EAN | 8785264261535 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Lichttent 80x80x80cm, draagbare mobiele fotostudio/lichtbox met 3 verschillende achtergronden kost € 238,95.
Het gemiddelde voor dartborden ligt op € 75,22.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.