€ 109,95
- Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Met deze professionele dartset van Winmau heeft u alles in huis om van uw favoriete hobby een sport te maken! De set bestaat uit een wedstrijd Sniper bord met ronde bedrading en een Bulls Eye die geplaatst is met CNC-precisie. Het luxe, zwarte kabinet heeft 'thuis' en 'uit' scorepanelen in de deurtjes en een versterkt achterpaneel. Inclusief 2 sets dart pijlen.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 6.40 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5000 |
| EAN | 5023231400703 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 51 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 7.50 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 530 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 640 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10.55 kg |
| Verpakkingsinhoud | - Deluxe classic kabinet - Sniper dartbord - Driehoeksdraad voor hoger scoringspercentage - Bulls Eye met CNC-precisie - 2 sets Nylon precisie darts - Inclusief krijt en stofdoek - Spelinstructies - Bevestigingsmaterialen - Oche sticker |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Winmau Professional Darts Set with Sniper Dartboard and Black Cabinet kost € 109,95.
Het gemiddelde voor dartborden ligt op € 74,65.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.