Productomschrijving
McKicks dart flights Shot 3 stuks in verpakking. NIEUW
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multi colors |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 9145432982218 |
| Merk | McKicks |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De McKicks dart flights Shot 3 stuks kost € 3,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.