Productomschrijving
Target Pro 100 Play dart flights Roze 3 stuks per verpakking. NIEUW
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 9145432982263 |
| Merk | Target |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Pro 100 dart flights Roze 3 stuks kost € 3,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.