McKicks Metallic Lightning Flight Rood - Dart Flights
Productomschrijving
McKicks Metallic Lightning Flight Rood - Dart Flights:
Flight Merk: McKicks
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
McKicks Metallic Lightning Flight Rood flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: McKicks
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
McKicks Metallic Lightning Flight Rood flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8719075950739 |
| Merk | McKicks |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MK-MT002 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719075950739 |
Prijsvergelijking flights
De McKicks Metallic Lightning Flight Rood - Dart Flights kost € 7,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.