Michael van Gerwen - dartpijlen - nickel coated - 20 gram
Productomschrijving
XQMax MVG Dartset Brass
Dart Merk: XQMAX Darts
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in het volgende gewicht:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
53.50 mm
7.40 - 8.20 mm
XQMax MVG Dartset Brass Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 medium nylon shafts en Michael van Gerwen flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Nickel coated Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | QD7001060 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.80 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 162 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 214 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 8719407058508 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Michael van Gerwen - dartpijlen - nickel coated - 20 gram kost € 15,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.