Productomschrijving
21 gram# Michael van Gerwen Mighty Generation 3. Deze dartset heeft de Nederlandse vlag op de barrel gecombineerd met de van Gerwen groene kleur.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | QD-1001590 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.64 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Michael van Gerwen - Mighty Generation 3 - 21 gram - 90% tungsten - dartpijlen kost € 39,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.