MINI BRASS DART SOFTIP
Merk: Unicorn, bekijk ook andere Unicorn Dartpijlen
€ 9,95
- Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Harrows Mini Darts Soft Tip Dartpijlen hebben een totale lengte van 70 mm. Deze Steeltip Mini Dartpijlen kunnen op elk elektronisch dartbord gebuikt worden.
Inhoud: 3 stuks
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 1 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | geel, rood, zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 198810 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 6.30 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 66 mm |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5017626000531 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De MINI BRASS DART SOFTIP kost € 9,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,34 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



