Voodoo 27Gk
Productomschrijving
Voodoo 27Gk
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 27 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | geel, blauw, zwart, wit |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD10427 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
EAN
| EAN | 5017626005154 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Voodoo 27Gk kost € 15,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.