Mission Logo Std NO2 Matte Grey - Dart Flights
Merk: Mission, bekijk ook andere Mission Flights
€ 4,50
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Mission Logo Std No2 Matte Grey - Dart Flights:
Flight Merk: Mission
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Grijs
Inhoud: 1 set (3 flights)
Mission Logo Std No2 Matte Grey flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: Mission
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Grijs
Inhoud: 1 set (3 flights)
Mission Logo Std No2 Matte Grey flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5057270083177 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F1955 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5057270083177 |
Prijsvergelijking flights
De Mission Logo Std NO2 Matte Grey - Dart Flights kost € 4,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,39 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



