Productomschrijving
Deze stijlvolle - zakformaat - wallet biedt ruimte aan 3 darts, elk een eigen compartiment. Aan de achterzijde zit een accessoire opbergvakje en een handig flight opbergvakje. De wallet is voorzien van een bevestiging (zelfsluitbare haak) voor aan uw riem of broek. Exclusief darts en / of accessoires.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Katoen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626010165 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 150215 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product hoogte | 1.7 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 83 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De NANO WALLET BLACK kost € 63,35.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,65.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.