ONE80 Strike 04 80% - Dartpijlen - 24 Gram
Merk: ONE80, bekijk ook andere ONE80 Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
ONE80 Strike 04 80%
Dart Merk: ONE80
Dart Materiaal: 80% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
45.50 mm
7.60 mm
24 gram
45.50 mm
7.60 mm
26 gram
45.50 mm
8.00 mm
ONE80 Strike 04 80% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 6 ONE80 shafts en 3 ONE80 flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | One80 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7710 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 6972926340123 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ONE80 Strike 04 80% - Dartpijlen - 24 Gram kost € 42,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 62,97 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



