€ 4,99
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Green - Dart Flights:
Flight Merk: Winmau
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 75 Micron
Flight Kleur: Groen
Inhoud: 1 set (3 flights)
Winmau Michael van Gerwen Green flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5023231011893 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6900.233 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 12.5 cm |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking lengte | 12.5 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Player Mega Standard MVG Groen dart vluchten - 3 sets per pakket (9 dartvluchten in totaal) kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,39 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.