Productomschrijving
Harrows -Super Pro Tune Up Set - 5 sets flights - 3 sets shafts - reserve ringen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Polyester |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626011988 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 140386 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.5 cm |
| Product hoogte | 1.3 cm |
| Product lengte | 17.3 cm |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 187 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Super Pro Tune Up Set kost € 20,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,85.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.